בורגרס בר כפר סבא- משלוח לשעת הצורך

היה זה יום פסטיבל גלעד, כל עם ישראל ישב מול המרקע ושתה כל פירור מידע לא רלוונטי ומשעמם שהמסך הסכים לספק, זאת הייתה הפקת ענק שנמשכה שעות על גבי שעות וגרמה לאנשים לשכוח לגבי ארוחות.

זאת הייתה שעת בין ערביים, השעה בה אתה מתעצל ללכת למסעדה או לצאת לאכול ואין לך גם ממש אנרגיה לבשל משהו, החלטנו שאנחנו צריכים ג'אנק עמוק לתוך הוריד והחלטנו לעשות משלוח- בורגרס בר כפר סבא, אומנם במרחק הליכה מהבית אבל העצלנות שלטה בנו, התקשרנו והזמנו במהירות - בשבילה המבורגר כבש 220 גרם ובשבילי המבורגר הבית חריף במשקל זהה, כל המבורגר עלה 34 ש"ח, הוספנו על זה ציפס (13 ש"ח) וקולה זירו אחד (8 ש"ח) וביחד עם משלוח החשבון יצא 96 ש"ח.

לא נשאלנו על מידת הצלייה של ההמבורגר אבל לגבי תוספות ורטבים תוחקרנו כראוי- ביקשנו את כל הירקות הקיימים בתוך הלחמניה- עגבניה, חסה, מלפפון חמוץ, בצל ובצל מטוגן, ורטבים מגוונים- קטשופ, מיונז, צילי מתוק וקצת חריף.

המשלוח הגיע מהר, 20 דקות הוא כבר חיכה על השולחן, שקית לכל המבורגר, שקית שומרת חום לציפס ושקית קטנה עם רטבים- מסדרים על הצלחת, מרימים את הלחמניה לבדוק את מה שמסתתר והביס הראשון ננעץ בלחמניה.

לחמניה טובה, מתוקה וספוגת מיצים, רטבים תעשייתים אבל יעילים, ההמורגר החריף באמת מחולל שריפה נעימה על הלשון, הבשר טוב, טחון גס, עשוי במידה של מדיום-וול, הייתי מעדיף מעט יותר חי, הקציצה עצמה שטוחה ונמעכת בקלות בתוך הלחמניה, יופי של גאנק פוד.

ההמבורגר כבש מוצלח, טעם וריח ברורים של כבש, בלי פשרות או התנצלות, הציפס חם ופריך, חתוך גדול ומטוגן עד הרגע הנכון, בסך הכל אין תלונות.

זה לא היה מנת גורמה, לא מסעדה איכותית, רק המבורגר שהוא ג'אנק לא מתפשר, הבשר איכותי, הציפס טוב, ברטבים הייתי שמח לראות קצת שיפור אבל אין תלונות, סולם הדוקטור אוהב גאנק, והתמורה למחיר לא רעה- 7.5 בסולם, מכיוון שמתי שיש לייט-נייט או עסקית עדיין אין תחרות ומוזס לוקח בגדול.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה